יום ה', א’ באייר תשע”ז
טיול לגיאורגיה וארמניה מחזור שלישי בתאריכים מ-14.6.17 עד 25.6.17
מחיר לאדם בחדר זוגי: 1400$ על הנרשם להביא צ'ק על סך 600 ₪ על שם אורטל תיירות, כמו כן 50$ עבור תשר למדריך ולנהג כמו כן דמי רישום על סך 25 ₪ לגמלאי ו-50 ₪ עבור אורח שלא יוחזרו אם הנרשם יבטל נסיעתו מסיבה כלשהיא. ההרשמה אצל אמנון ששון 054-4511520 עד ה- 17.2.2017 מותנה ב- 35 איש
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 435
לחצן מצוקה
ועד הגמלאים בדרום הגיע להסכם עם חברת מוקד אנוש ולפיו תתאפשר התקנת לחצן מצוקה ועוד שירותים נלווים בבית הגמלאי, תמורת 49 ש.ח. לחודש בלבד, ראו עלון מצורף.לחצן המצוקה יכול לפעול גם מטלפון נייד באמצעות אפליקציה ייחודית, ללא עלות נוספת. ההתקשרות תיעשה בין חברת מוקד אנוש ובין הגמלאי, ועד הגמלאים אינו צד להתקשרות ואינו אחראי לה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 75
מועצת הגמלאים הנבחרת, ועד הגמלאים וועדת הביקורת.
כאמור, ב-30.11.2015, אושרו כחברי המועצה כל 37 המועמדים שהגישו מועמדותם, מתוכם נבחר פה אחד מר משה תוסיה כהן כיו"ר המועצה וכן נבחרו לו שני סגנים. מתוך המועצה נבחרו 14 חברי וועד, מהם ה"ה קריסי וטסל יוכלו להצביע ברוטציה, כדי לשמר מספר מצביעים בלתי זוגי. כיו"ר הועד ימשיך לשמש דוב'לה קליינמן וכסגנו רמי וילנסקי. כן נבחרו חברי וועדת הביקורת. כל המינויים בטבלה המצורפת.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 378
גימלאים מספרים   |  מצגות של גמלאים   |  הסרט שלי   |  ברכות יום הולדת
התקשרות חדשה עם "נטלי" שירותי טלרפואה ואבחון מוקדם של בעיות לב.
נחתם הסכם חדש בין "נטלי" לבין וועד הגמלאים דרום. ההסכם הינו לתקופה של 36 חודש וגמלאי המצטרף להסכם מחויב להישאר במשך 12 חודש לפחות. הסכומים שבפרסום צמודים למדד יוקר המחיה ומתעדכנים תקופתית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 243
ביטוחי הבריאות והשיניים החדשים נכנסו לתוקף ב-01.04.2013
להלן הכתובות להגשת תביעות, כל גמלאי יפנה לאחראי של היחידה שעליה היה שייך לפני הפרישההגב' לאה פלג לא תטפל עוד בהגשת תביעות לחברת הפניקס. המבוטח יפנה את התביעות ישירות ל"הפניקס"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 242
סמארטפון למבוגרים
על יתרונות הסמארטפון- הטלפון החכם, אין חולק. אך לעתים הוא חכם מדי ויש לחלקנו קושי להפעילו. להלן הצעה לרכישת סמארטפון המיועד למבוגרים, פשוט ונוח להפעלה. בנוסף לאמור בפרסום של המפיץ, יהיה המשלוח (ללא הדרכה) שערכו 49 ש.ח., חינם. אין בפרסום זה כדי להמליץ על טלפון זה או אחר, וקיימים נוספים בשוק . בנוסף, מצ"ב עלון של מכשיר דומה הנמכר בסניפי דואר ישראל במחיר 1000 ש.ח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 221
ביטוח מוזל לנסיעות לחו"ל בתנאים חדשים
סוכנות הביטוח אמינות בביטוח המציעה את שירותיה לגמלאינו מזה מספר שנים, פרסמה עתה עלון מעודכן של הצעות ביטוח, ובו שתי חלופות באמצעות שתי חברות ביטוח, כך שניתן להתאים לכל מבוטח את החלופה העדיפה עבורו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 453
בריאות   |  מבצעים חדשים   |  מבצעים
לוח הרצאות
לצערנו   |  חברים זוכרים   |  משתתפים בצער
מלגות לסטודנטים הלומדים כימיה או הנדסת כימיה
קרן אלפרד פרידלנד מחלקת מלגות לבנים ונכדים של עובדי וגמלאי חברת החשמל, שהינם סטודנטים במקצועות הכימיה.קבלת המלגה מותנית בעמידה בקריטריונים המפורטים במסמך המצורף.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 33
טיולים ומסיבות
חוויות וטיולים
הודעות
ועד הגמלאים
פרפראות
הזכויות שלנו
פעילות מועדונים
פינת הנצחה
ארכיון
חברת חשמל בעיתונות
חוויות ממסיבות
בקור לד"ר דויטש


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS